Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхівцевської міської ради

Дитячі ігрові майданчики відремонтовано!

Завдяки зусиллям працівників КЗ "Малоолександрівський ЗДО "Веселка", КЗ "Адалимівський БК "ВМР" та ВОКМС ВМР було проведено роботи з фарбування та ремонту дитячих ігрових майданчиків, що розташовані на територіях вищевказаних закладів.

09:18 04.08.2021

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД нагадує:

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктіів до роботи в осінньо-зимовому періоді 2021/2022 року, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання низки заходів, згідно вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008р. №620/378.

15:09 14.07.2021

Святкування 25-ї річниці Дня Конституції України

28 червня, у Верхівцевській територіальній громаді відбулися святкові заходи з нагоди святкування 25-ї річниця Дня Конституції України. У покладанні квітів та поздоровленнях приймали участь: голова, міської ради, місцеві, районні, обласний депутати, представники відділів міської ради. Свято пройшло в дружній та радісній атмосфері. У святковому концерті приймали участь діточки нашої громади, вчителі та вихователі, представники школи "Козацький  гарт". Гарний настрій, відмінні світлини, чудові спогади - отримали всі, хто прийшов на святкування, Дня Конституції України.

15:55 29.06.2021

Турнір з міні-футболу

Вчора, 28.06.21 року у дружній та теплій атмосфері за підтримки Верхівцевської міської ради, пройшов турнір з міні-футболу. Участь у змаганнях приймали 6 колективів серед яких, дві комади гостей: Верхньодніпровськ "SILKO" та Божедарівські "Грузчики". В фіналі змагалися: Верхівцеве "Рятівник" та Верхньодніпровськ "SILKO". За результатами пенальті SILKO перемогли,  з чим їх і вітаємо!  Усі були нагороджені почесними  грамотами міського голови а призери кубком та медалями.  Усім дякую, всі молодці, гра була чесною, справедливою, перемогли найсильніші!  1 місце SILKO; 2 місце РЯТІВНИК; 3 місце ЛОКОМОТИВ.

14:08 29.06.2021

НУШ у дії!

До нового навчального року Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА передав закладам загальної середньої освіти Верхівцевської територіальної громади дванадцять ігрових наборів LEGO Play Box.

07:55 09.06.2021

Милі діти, щастя квіточки!

У світі всі малята - і хлопчики, й дівчата повинні право мати щасливими зростати. В турботливій країні, у люблячій родині мужнітимуть здорові біляві й чорноброві. Бо очі карі й сірі у злагоді та мирі не плачуть, а сміються, що "дітками" зовуться.

09:03 08.06.2021

Пролунали останні дзвоники!

В закладах загальної середньої освіти Верхівцевської територіальної громади пролунали останні дзвоники!

15:53 06.06.2021