A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхівцевської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

УВАГА!!! ДСНС інформує!!!

Якщо ви натрапили на невідомі предмети схожі на вибухонебезпечні або побачили залишки боєприпасів після ворожих атак, дотримуйтесь відповідного порядку дій:

11:12 12.07.2022

Урочистості з нагоди закінчення школи!

Зворушливо і хвилююче відбулись у нашій громаді урочистості з нагоди закінчення школи.Наші дорослі діти отримали перший важливий документ у їхньому житті. З побажаннями миру та здійснення усіх мрій, випускників ліцеїв вітали міський голова Михайло Світлик та начальник відділу освіти Оксана Євтушик. Теплі і щирі слова привітання від педагогів, друзів і батьків лунали для наших дітей. Нехай їхнє життя буде сповнене радісними подіями, перемогами і успіхами! Мирного неба і Божого благословення вам, дорогі наші випускники! Все буде Україна!

09:55 01.07.2022

Турнір з міні-футболу!

Сьогодні з нагоди Дня Конституції України на міському стадіоні відбувся турнір з міні-футболу серед команд Верхівцевської тергромади. Всього у турнірі прийняли участь 6 команд, з них 2 команди молодшої вікової категорії та 4 збірні команди старшої вікової категорії, а саме команди "Дніпро-85", "Ліцей № 1", "Локомотив" та "Рятувальник".

14:15 28.06.2022

Вхід для адміністратора